Detské elektrické autíčko
Predstavenie výrobku
| Špecifické atribúty odvetvia | |
| Materiál | Plastové |
| Moc | Batéria |
| Ďalšie atribúty | |
| Vekový rozsah | 0 až 24 mesiacov, 2 až 4 roky, 5 až 7 rokov, 8 až 13 rokov |
| Miesto pôvodu | Zhejiang, Čína |
| Typ | Auto |
| Štýl | Jazdite na hračke |
| rod | Unisex |
| Názov značky | DAODEBAO |
| Číslo modelu | PHXH-JC009105 |
| Meno Produktu | Detské elektrické autíčko |
| Popis | Ovládanie elektrickým pedálom a diaľkové ovládanie 2,4G |
| Funkcia | S BT, USB, displejom napájania |
| Farba | červená, čierna, oranžová, modrá |
| Batéria | 12V10A/24V7A |
| Veľkosť produktu | 104*73*61 cm |
| Veľkosť kartónu | Rozmery 97*57*38 cm |
| G.W.&N.W | 12V:18/15kg 24V:20/18kg |
| Balenie a dodanie | |
| Prístav | Šanghaj |


Toto elektrické autíčko poháňané robustným 12V systémom s dvojitým pohonom zaisťuje optimálny výkon a umožňuje deťom bez námahy objavovať okolie. Možnosti vysokej a nízkej rýchlosti spolu so schopnosťou pohybu vpred a vzad sa starajú o rôzne úrovne zručností a zaisťujú malým vodičom bezpečnú a vzrušujúcu cestu.


Prevezmite velenie s funkciou 2.4GR/C, ktorá ponúka trojrýchlostné nastavenie pre prispôsobenú a vzrušujúcu jazdu. Štvorkolesové tlmiče v spojení s extra veľkými tlmičmi zaručujú plynulý a pohodlný zážitok, ktorý deťom umožňuje ľahko sa pohybovať v rôznych terénoch. Zahrnutie pákového a kľúčového mechanizmu štartovania dodáva nádych realizmu a vzrušenia a podporuje pocit nezávislosti u mladých vodičov. Ovládajte svetlá bez námahy pomocou spínača osvetlenia, ktorý poskytuje ďalšiu vrstvu interaktivity.


Buďte si istí, že priaznivá továrenská cena priameho predaja robí z tohto detského elektrického auta vynikajúcu voľbu pre rodiny, ktoré hľadajú kvalitu, bezpečnosť a cenovú dostupnosť. Vitajte vo svete nekonečných dobrodružstiev – opýtajte sa teraz a doprajte svojmu dieťaťu dokonalý zážitok z jazdy na elektrinu!
Populárne Tagy: detské elektrické auto, Čína výrobcovia detských elektrických áut, dodávatelia, továreň, Deti elektrické driftové auto, Elektrické autá pre 8 rokov, Triedenie hračiek pre deti, Hudobné hračky pre deti, Kids Electric Motocycle Ride na hračke, Akčné hračky pre deti
Dvojica: Autá pre 5-ročných Autá pre 5-ročné
Ďalšie: Autá pre 3-ročné deti
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť






