Autá pre 5-ročných Autá pre 5-ročné
Predstavenie výrobku
| Špecifické atribúty odvetvia | |
| Materiál | Plastové |
| Moc | Batéria |
| Ďalšie atribúty | |
| Vekový rozsah | 0 až 24 mesiacov, 2 až 4 roky, 5 až 7 rokov, 8 až 13 rokov |
| Miesto pôvodu | Zhejiang, Čína |
| Typ | Auto |
| Štýl | Jazdite na hračke |
| rod | Unisex |
| Názov značky | DAODEABO |
| Číslo modelu | PHXH-Audi TTRS |
| Meno Produktu | Licencované detské auto Audi TTRS |
| Farba | červená, biela, čierna, žltá, modrošedá, modrá, ružová, šedá |
| Funkcia | Elektrické diaľkové ovládanie |
| Kolesá | 4 kolesá |
| Popis | Hudobná platňa: USB zásuvka, displej napájania |
| Batéria | 12V4,5AH |
| Veľkosť produktu | 102 * 60 * 44 cm |
| Veľkosť kartónu | 102*54*27cm / CBM:0,149 |
| GW a NW (KG) | 14,5 / 11,8 kg |
| Balenie a dodanie | |
| Podrobnosti o balení | 1 x 20 HQ: 96 PCS; 1 x 40 HQ: 247 PCS |


Tieto autá poháňané robustným 12V vysokorýchlostným a nízkorýchlostným systémom ponúkajú dynamické pohyby vpred a vzad, čím poskytujú vzrušujúci, no zároveň bezpečný zážitok z jazdy prispôsobený schopnostiam vášho 5-ročného prieskumníka. Predné a zadné svetlá dodávajú nádych realizmu, zlepšujú viditeľnosť a vytvárajú pohlcujúcu atmosféru jazdy.


Zažite hladkú a pohodlnú jazdu s tlmičom zadného kolesa, ktorý zaisťuje stabilitu v rôznych terénoch. Pridanie dvojitých dverí dodáva nádych sofistikovanosti a umožňuje jednoduché nastupovanie a vystupovanie, čím podporuje pocit nezávislosti u mladých vodičov.


Uisťujeme vás, že naše Autá pre 5-rokov majú priaznivú cenu vďaka nášmu záväzku priameho predaja v továrni. Kvalita, bezpečnosť a cenová dostupnosť sú v popredí nášho poslania a zaisťujú, že tieto elektrické autá sa stanú obľúbenými spoločníkmi pre rastúce dobrodružstvá vášho dieťaťa.

Populárne Tagy: autá pre 5-ročných autá pre 5-ročných, Čína autá pre 5-ročných autá pre 5-ročných výrobcovia, dodávatelia, továreň, plnené zvieratá pre deti, stohovanie hračiek pre deti, Hudobné hračky pre deti, detské hračky, vzdelávacie hračky pre deti, Hračky pre zvieratá pre batoľatá
Dvojica: Detský elektrický balančný bicykel
Ďalšie: Detské elektrické autíčko
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







