Autá pre 3-ročné deti
Predstavenie výrobku
| Špecifické atribúty odvetvia | |
| Materiál | Plastové |
| Moc | Batéria |
| Ďalšie atribúty | |
| Vekový rozsah | 2 až 4 roky, 5 až 7 rokov, 8 až 13 rokov |
| Miesto pôvodu | Zhejiang, Čína |
| Typ | Auto |
| Štýl | Jazdite na hračke |
| rod | Unisex |
| Názov značky | DAODEBAO |
| Číslo modelu | PHXH-JC999 |
| Meno Produktu | Detské elektrické autíčko |
| Maximálne zaťaženie | 30 kg |
| Kolesá | 4 kolesá |
| Veľkosť kartónu | 128*86*44 cm |
| Veľkosť produktu | 132 x 81 x 82 cm |
| G.W | 30 kg |
| N.W | 25 kg |
| Motor | 35W*2 |
| Batéria | 12V7AH*1 |
| Certifikát | EN71-1-2-3,EN62115,Obsah ftalátov,F963 |
| Balenie a dodanie | |
| Podrobnosti o balení | 7 vrstvový kartón 1 ks balenie v 1 ks kartóne Vrátane súpravy nabíjačky a skrutiek Každé balenie vrátane POUŽÍVATEĽSKÉHO NÁVODU na použitie Bezplatná tlač loga zákazníka na kartón a nálepky na autá |
| Prístav | Šanghaj |
| Schopnosť zásobovania | 1500 kusov/kusov za mesiac Jazda na detskom elektromobile na UTV |


Tieto autá vybavené portom USB a rozhraním MP3 umožňujú vášmu mladému vodičovi vychutnať si jeho obľúbené melódie počas jazdy. Štvorkolesové tlmiče poskytujú hladkú a pohodlnú jazdu a zaisťujú šetrnú jazdu pre vášho trojročného prieskumníka. Integrované svetlá, vrátane predných a zadných svetiel, nielen dodávajú nádych realizmu, ale tiež zlepšujú viditeľnosť pre väčšiu bezpečnosť počas hracích dobrodružstiev.


Prechádzajte rýchlosťou hry pomocou funkcie trojrýchlostného nastavenia rýchlosti, ktorá poskytuje možnosti vhodné pre rôzne úrovne zručností. Zahrnutie pripojenia Bluetooth ďalej rozširuje možnosti zábavy a pridáva do týchto veľkých vozidiel nádych modernej technológie.


Uisťujeme vás, že naše Autá pre 3-rokov majú priaznivú cenu vďaka nášmu záväzku k priamemu predaju z výroby. Chápeme dôležitosť poskytovania kvality, bezpečnosti a cenovej dostupnosti pre rodiny, aby sme zabezpečili, že sa tieto autá stanú obľúbenými spoločníkmi pri prvých dobrodružstvách vášho malého dieťaťa.

Populárne Tagy: autá pre 3-ročné deti, Čína autá pre 3-ročné výrobcovia, dodávatelia, továreň, Triedenie hračiek pre deti, plnené zvieratá pre deti, stohovanie hračiek pre deti, kúpeľné hračky pre batoľatá, hračky pre deti, hniezdne hračky pre batoľatá
Dvojica: Detské elektrické autíčko
Ďalšie: Detský hračkársky motocykel
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť




