Detský hračkársky motocykel
Predstavenie výrobku
| Špecifické atribúty odvetvia | |
| Materiál | Plastové |
| Moc | Batéria |
| Ďalšie atribúty | |
| Vekový rozsah | 2 až 4 roky, 5 až 7 rokov, 8 až 13 rokov |
| Miesto pôvodu | Zhejiang, Čína |
| Typ | Auto |
| Štýl | Jazdite na hračke |
| rod | Unisex |
| Názov značky | DAODEBAO |
| Číslo modelu | PHXH-JC919 |
| Meno Produktu | Detský elektrický motocykel |
| Farba | červená, modrá, biela, žltá, oranžová |
| Funkcia | Multifunkčný volant s hudobnými efektmi |
| Batéria | 6V4A |
| Veľkosť produktu | 90*42*58 cm |
| Veľkosť kartónu | 68,8*29*33cm / CBM:0.0658 |
| GW a NW (KG) | 7,5/6,65 kg |
| Balenie a dodanie | |
| Podrobnosti o balení | 1ks/ctn,430ks/1*20GP,1030ks/1*40HQ |
| Port | Šanghaj |
| Schopnosť zásobovania | 40 000 kusov/kusov za mesiac |
Poskytnite svojmu dieťaťu silu kontroly pomocou nezávislého prepínača ovládania dopredu a dozadu, ktorý mu umožní ľahko sa pohybovať po hernom priestore. Nožný pedál dodáva realistický dotyk a poskytuje mladým jazdcom intuitívny spôsob zrýchľovania a spomaľovania, čím podporuje pocit kontroly a koordinácie.
Populárne Tagy: detský motocykel, výrobcovia detských hračiek v Číne, dodávatelia, továreň, plyšové hračky pre deti, Hudobné hračky pre deti, hniezdne hračky pre batoľatá, Deti elektrické driftové auto, Kids Electric Motocycle Ride na hračke, Triedenie hračiek pre deti
Dvojica: Autá pre 3-ročné deti
Ďalšie: Batériový motocykel pre deti
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







