
Elektromobilné kolobežky pre dospelých
600 W C18 Hot Sale Factory Veľkoobchod Vysokokvalitné elektrické trojkolky pre dospelých trojkolesové elektrické skútre
Predstavenie výrobku
| Moc | 501 - 800W |
| Napätie | 60V |
| Názov značky | DAODEBAO |
| Maximálna rýchlosť | 50-70Km/h |
| Doba nabíjania (h) | 5-7h |
| Schopnosť stupňa | 20-25 stupeň |
| Počet najazdených kilometrov | 70-90 km |
| Použiť pre | Cestujúci |
| Typ tela | OTVORENÉ |
| Číslo modelu | XL-C11 |
| Veľkosť pneumatiky | 300-10 železné koleso na vákuovú pneumatiku s krytom náboja |
| Kapacita nosnosti | 100-200 kg |
| Typ jazdy | Elektrické |
| Názov značky | Dezhou Xinrui New Energy Technology Co., LTD |
| Miesto pôvodu | Shandong, Čína |
| Meno Produktu | Elektrická trojkolka |
| Napätie | 48V/60V 20A/32A |
| Použitie | Preprava cestujúcich |
| Brzda | Predná brzda Dvojitá zadná brzda |
| Farba | Prispôsobená farba |
| Logo | Prijmite prispôsobené logo |
| Materiál | Nehrdzavejúca oceľ |
| Maximálne zaťaženie | 200 KGS |
| Ovládač | 12 Rúrka |
| Balenie a dodanie | |
| Podrobnosti o balení | Voliteľne balenie, kartónová krabica alebo železný stojan |
| Schopnosť zásobovania | 5000 kusov/kusov za mesiac |


Srdcom týchto kolobežiek je ich super dlhá výdrž batérie, ktorá zaisťuje, že vaša cesta bude nielen vzrušujúca, ale aj trvalá. S maximálnou konštrukčnou rýchlosťou 30 km/h alebo rovnajúcou sa 30 km/h a pôsobivým nepretržitým dojazdom 30 km alebo väčším sa môžete s istotou ľahko pohybovať po uliciach mesta alebo prímestskej krajiny a do cieľa doraziť bez obáv z častého dobíjania.


Naše skútre, ktoré dodávajú vašej jazde nádych sofistikovanosti, sa môžu pochváliť farbou laku šetrnou k životnému prostrediu, ktorá odráža náš záväzok k udržateľnosti a ekologickému dizajnu. Okrem ich estetického vzhľadu sú tieto skútre cenovo konkurencieschopné, čo z nich robí atraktívnu možnosť pre tých, ktorí oceňujú kvalitu aj cenovú dostupnosť.

Populárne Tagy: elektrické mobilné skútre pre dospelých, Čína elektrické mobilné skútre pre dospelých výrobcov, dodávateľov, továreň, Mudguard pre detské bicykle, horský elektrický bicykel, monopol pre deti, spodná bielizeň pre deti, nájomné kempingy, Deti v interiéri basketbalu
Dvojica: Elektrická trojkolka pre dospelých
Ďalšie: Kolobežka pre starších ľudí
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť
