
Elektrické trojkolky pre dospelých
Jednoduchá otvorená trojkolka Triciclo De Carga s košíkom
Predstavenie výrobku
| Moc | 351 - 500w |
| Napätie | 60V |
| Názov značky | DAODEBAO |
| Číslo modelu | XL-A7 |
| Doba nabíjania (h) | 5-7h |
| Schopnosť stupňa | Väčšie alebo rovné 25 stupňom |
| Počet najazdených kilometrov | 50-70 km |
| Použiť pre | Cestujúci |
| Typ tela | OTVORENÉ |
| Certifikácia | Eec, CCC |
| Cestujúci | 2 |
| Brzdový systém | Predný bubon + zadný bubon |
| Veľkosť pneumatiky | 3.00-8 Oceľový ráfik kolesa |
| Pohotovostná hmotnosť | Menšia alebo rovná 100 kg |
| Kapacita nosnosti | 200-300 kg |
| Typ jazdy | Elektrické |
| Názov značky | Putian |
| Miesto pôvodu | Čína |
| Veľkosť | 1840 * 730 * 1010 mm |
| Hmotnosť vozidla: | 97 kg |
| Motor: | 60V 500W |
| Ovládač: | 60 V 12-Potrubie |
| Batéria: | 20 AH |
| Predný tlmič: | Vnútorný pružinový hydraulický tlmič |
| Zadná náprava: | Rozdelenie stredového diferenciálu |
| Displej: | digitálny |
| Obsah displeja prístroja: | Batéria/Napätie/Rýchlosť |
| Svetlomety: | LED |
| Podrobnosti o balení | Kartónové balenie |
| Predaj jednotiek: | Jedna položka |
| Veľkosť jedného balenia: | Rozmery 184 x 73 x 101 cm |
| Celková hmotnosť jedného kusa: | 100.{1}} kg |


Naše trojkolky s nábojovými brzdami vpredu aj vzadu poskytujú spoľahlivú brzdnú silu a zaisťujú vašu bezpečnosť pri každej jazde. Špičkové bezdušové pneumatiky nielen zvyšujú celkový výkon, ale prispievajú aj k hladšej a odolnejšej jazde, ktorá vám umožní ľahko prechádzať rôznymi terénmi.


Naše trojkolky, navrhnuté pre pohodlie a komfort, sa môžu pochváliť päťhviezdičkovými vodotesnými riadidlami, ktoré zaisťujú bezpečné uchopenie aj za nepriaznivých poveternostných podmienok. Farba laku šetrná k životnému prostrediu nielenže dodáva nádych sofistikovanosti, ale odráža aj náš záväzok k udržateľným a ekologickým výrobným postupom.


To, čo odlišuje naše elektrické trojkolky pre dospelých, nie sú len ich výnimočné vlastnosti, ale aj ich cenová dostupnosť. Tieto trojkolky za konkurencieschopné ceny ponúkajú neprekonateľnú kombináciu kvality a hodnoty. Využite výhody nášho priameho predaja v továrni a zažite pohodlie, výkon a štýl, ktoré naše trojkolky prinášajú do vášho každodenného dochádzania. Vitajte a informujte sa a objednávajte – urobte revolúciu vo svojej jazde s našimi elektrickými trojkolkami pre dospelých ešte dnes!
Populárne Tagy: elektrické trojkolky pre dospelých, Čína výrobcovia elektrických trojkoliek pre dospelých, dodávatelia, továreň, detský bicykel, vzdelávacie hračky pre deti, Hračky na hlavebové hračky pre deti, Hudobné hračky pre deti, plnené zvieratá pre deti, elektrický skúter
Dvojica: Kolobežka pre starších ľudí
Ďalšie: Mobilita 3-kolesový skúter
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť
