Diaľkovo ovládaná jazda na aute
Predstavenie výrobku
| Špecifické atribúty odvetvia | |
| Materiál | Plastové |
| Moc | Batéria |
| Ďalšie atribúty | |
| Vekový rozsah | 2 až 4 roky, 5 až 7 rokov |
| Miesto pôvodu | Zhejiang, Čína |
| Typ | Auto |
| Štýl | Jazdite na hračke |
| rod | Unisex |
| Názov značky | DAODEBAO |
| Číslo modelu | PHXH-JC111A |
| Meno Produktu | Veľké detské autíčka |
| Farba | Červená/ružová červená/biela/čierna/ružová |
| Kolesá | 4 EVA pneumatiky |
| Veľkosť produktu | 100*65*72 cm |
| Veľkosť balíka | 100,5 x 55,5 x 33 cm |
| Motor | 30W*2 |
| Batéria | 12V4.5A H*1 |
| CBM | 0.184 |
| G.W./N.W | 14,1/16,8 kg |
| Funkcia | Štart jedným tlačidlom, dopredu a dozadu, vysoká a nízka rýchlosť, zvuk klaksónu |
| Balenie a dodanie | |
| Podrobnosti o balení | 1.BOX s dizajnom zákazníka je k dispozícii, môže prejsť testom pádu 2. Päťvrstvová alebo trojvrstvová vlnitá kartónová krabica s krytom formulára na hornej strane autíčok vo vnútri 3. Kolesá a jednotlivé časti boli vložené do bočných plastových vreciek 4. Počet produktov vo vnútri nádoby závisí od veľkosti kartónovej škatule 5. Rôzne položky je možné vložiť do jedného kontajnera, množstvo nájdete v predaji |
| Prístav | Šanghaj |
| Schopnosť zásobovania | 1000 kusov/kusov za mesiac jazda na elektrickom aute pre deti |


Cesta sa začína jednoduchým spustením jedným tlačidlom, ktoré mladým vodičom poskytuje jednoduchosť a pohodlie. Možnosti jazdy vpred a vzad spolu s nastavením vysokej a nízkej rýchlosti zabezpečujú dynamický a všestranný zážitok z jazdy. Hoci tu nemusí byť zabudovaná hudba, autentický zvuk klaksónu dodáva nádych realizmu, vďaka čomu je každá jazda pohlcujúcim a pútavým zážitkom.


Vozidlo je vybavené dvojitými dverami nielen pre štýlový vzhľad, ale aj pre ľahký prístup a poskytuje autentický a pohlcujúci zážitok z jazdy. Funkcia 2,4G diaľkového ovládania pridáva ďalšiu vrstvu dohľadu, ktorá umožňuje rodičom viesť a zaistiť bezpečný čas na hranie pre svojich najmenších. Štvorkolesové tlmiče zaručujú hladkú a pohodlnú jazdu aj na mierne drsnom teréne.


Nepremeškajte príležitosť opýtať sa a objednať tento výnimočný doplnok k hraniu vášho dieťaťa. Pozdvihnite ich dobrodružstvá s jazdiacim autom, ktoré hladko spája pokročilé technológie, bezpečnostné prvky a vzrušujúci dizajn v jednom neodolateľnom balení. Privítajte svoje dieťa vo svete, kde je každá jazda objavovaním zábavy, nezávislosti a kreativity, čo mu zabezpečí detstvo plné vzácnych spomienok.
Populárne Tagy: diaľkovo ovládaná jazda na aute, Čína diaľkovo ovládaná jazda na automobilkách, dodávateľoch, továrňach, Elektrické autá s diaľkovým diaľkom pre batoľatá, Elektrická hračka, Deti ATV, Deti Tri kolesá jazdia na aute, Vonkajšie hračky pre deti, hračky pre deti
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť






