Detské hojdacie auto elektrické hasičské auto pre deti
Predstavenie výrobku
| Špecifické atribúty odvetvia | |
| Materiál | Plastové |
| Moc | Batéria |
| Ďalšie atribúty | |
| Vekový rozsah | 0 až 24 mesiacov, 2 až 4 roky, 5 až 7 rokov |
| Miesto pôvodu | Zhejiang, Čína |
| Typ | Auto |
| Štýl | Jazdite na hračke |
| rod | Unisex |
| Názov značky | DAODEBAO |
| Číslo modelu | PHXH-JC008 |
| Meno Produktu | Detské elektrické autíčko |
| Maximálne zaťaženie | 30 kg |
| Kolesá | 4 kolesá |
| Veľkosť kartónu | 68,5 * 28 * 33,5 cm |
| Veľkosť produktu | 68 * 34 * 42 cm |
| G.W | 5 kg |
| N.W | 4 kg |
| Motor | 20W*1 |
| Batéria | 6V4,5AH*1 |
| Vek | 3-8 roky |
| Balenie a dodanie | |
| Podrobnosti o balení | 7 vrstvový kartón 1 ks balenie v 1 ks kartóne Vrátane súpravy nabíjačky a skrutiek Každé balenie vrátane POUŽÍVATEĽSKÉHO NÁVODU na použitie Bezplatná tlač loga zákazníka na kartón a nálepky na autá |
| Port | Šanghaj |
| Schopnosť zásobovania | 3000 kusov/kusov za mesiac jazda na detskom elektrickom aute na hasičskom aute |


Bezpečnosť je u tohto 3v1 Push Caru najvyššou prioritou. Nožný spínač zaisťuje, že vaše dieťa môže bez námahy navigovať v aute, zatiaľ čo možnosť pridať markízu poskytuje tieň počas slnečných hier. Tlačná tyč pridáva rodičom ďalšiu vrstvu pohodlia a umožňuje ľahké vedenie počas prechádzok alebo dobrodružstiev pri hraní.

Populárne Tagy: detské hojdacie auto elektrické hasičské auto pre deti, Čína detské hojdacie auto elektrické hasičské auto pre deti výrobcov, dodávateľov, továreň, Autá pre deti prevádzkované batériou, Deti všetky terény ATV, DETI ELEKTRICKÝ MOTORYCLE TRICKLE, Elektrické hračky, Kids Electric Tricycle Motocykel, Motocykel pre deti s tromi kolesami
Dvojica: Diaľkovo ovládaná jazda na aute
Ďalšie: Diaľkové ovládanie Ride On Toys
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť








