Malý detský motocykel
Predstavenie výrobku
| Špecifické atribúty odvetvia | |
| Materiál | Plastové |
| Moc | Batéria |
| Ďalšie atribúty | |
| Vekový rozsah | 2 až 4 roky, 5 až 7 rokov |
| Miesto pôvodu | Zhejiang, Čína |
| Typ | Auto |
| Štýl | Jazdite na hračke |
| rod | Unisex |
| Názov značky | DAODEBAO |
| Číslo modelu | PHXH-JC916 |
| Meno Produktu | Elektrická jazda na motocykli |
| Farba | Červená/biela/modrá/žltá/ružová |
| Kolesá | 2 EVA pneumatiky |
| Veľkosť produktu | 72 * 57 * 56 cm |
| Veľkosť balíka | 57*33*28 cm |
| Motor | Jediný pohon |
| Batéria | 6V4,5AH |
| CBM | 0.052 |
| G.W./N.W | 4/5 kg |
| Funkcia | Predné zadné svetlomety Pneumatický klaksón |
| Balenie a dodanie | |
| Prístav | Šanghaj |
| Schopnosť zásobovania | 1000 kusov/kusov za mesiac jazda na elektrickom aute pre deti |
Vyberte si z rôznych farieb, aby vyhovovali preferenciám vášho drobca. Široká škála farieb zaisťuje, že každý motocykel Little Kids je jedinečným a prispôsobeným vyhlásením, ktoré umožňuje mladým jazdcom vyjadriť svoju individualitu a štýl. Veľká výdrž batérie zaisťuje predĺženú dobu hrania a poskytuje malým deťom viac času na preskúmanie okolia a vytváranie trvalých spomienok.

Opýtajte sa teraz a nechajte dobrodružstvo začať s našou motorkou Little Kids – kde sa bezpečnosť spája so vzrušením a každá jazda je cestou do sveta radosti a objavovania. Vitajte vo svete nádherných možností hrania!
Populárne Tagy: malý detský motocykel, Čína výrobcovia malých detských motocyklov, dodávatelia, továreň, Detská hračka na motocykle, Elektrické autá pre 8 rokov, HOT PREDAJ NOVÝ MODEL DETI RIZIKA na hračke 3 nabíjateľné kolesá, Kids Electric Car Green Tank, Deti mimo cesty ATV, Deti Tri kolesá jazdia na aute
Dvojica: Modrá detská motorka
Ďalšie: Detské elektrické vozidlá
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







