Modrá detská motorka
Predstavenie výrobku
| Špecifické atribúty odvetvia | |
| Materiál | Plastové |
| Moc | Batéria |
| Ďalšie atribúty | |
| Vekový rozsah | 2 až 4 roky, 5 až 7 rokov |
| Miesto pôvodu | Zhejiang, Čína |
| Typ | Auto |
| Štýl | Jazdite na hračke |
| rod | Unisex |
| Názov značky | DAODEBAO |
| Číslo modelu | PHXH-JC917 |
| Meno Produktu | Nabíjateľný motocykel |
| Farba | Červená/biela/modrá/žltá/oranžová |
| Kolesá | 2 EVA pneumatiky |
| Veľkosť produktu | 90 * 42 * 62 cm |
| Veľkosť balíka | 68,5 x 28,2 x 33 cm |
| Motor | Jediný pohon |
| Batéria | 6V4,5AH |
| CBM | 0.063 |
| G.W./N.W | 6/7 kg |
| Funkcia | Vpred a vzad, vpredu dvojité svetlomety |
| Balenie a dodanie | |
| Port | Šanghaj |
| Schopnosť zásobovania | 1000 kusov/kusov za mesiac jazda na elektrickom aute pre deti |
Zažite ovládanie ako nikdy predtým s nezávislým prepínačom pohybu vpred a vzad, ktorý umožňuje mladým jazdcom ľahko sa pohybovať po hernom priestore. Dvojité svetlomety vpredu dodávajú nádych realizmu, osvetľujú cestu vpred a zvyšujú celkovú vizuálnu príťažlivosť motocykla. Či už idete dopredu alebo robíte štýlový manéver vzad, nezávislý spínač zaisťuje bezproblémovú a príjemnú jazdu.
Populárne Tagy: modrý detský motocykel, výrobcovia modrých detských motocyklov v Číne, dodávatelia, továreň, Kids Electric Motocycle Ride na hračke, stavebné hračky pre deti, Detská jazda na motocykli na hračke, Indoor Hračky pre deti, Akčné hračky pre deti, hniezdne hračky pre batoľatá
Dvojica: Batériový motocykel pre deti
Ďalšie: Malý detský motocykel
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť






