Skladací vozík Vonkajší vozík
Predstavenie výrobku
| Použitie | Skladovanie, nakupovanie, priemyselné, náradie, iné, vonkajšie |
| Materiál | oceľ |
| Koleso | Štvorkolesový |
| Názov značky | DAODEBAO |
| Miesto pôvodu | Zhejiang, Čína |
| Rozmer (D x Š x V) | 88/56/97 cm |
| Prispôsobená podpora | OEM |
| Číslo modelu | JL-FW02W |
| Štruktúra | Uzavretý |
| Meno Produktu | Skladací vozík |
| Materiál | Oxford tkanina, oceľová rúrka |
| Pneumatika | 4/5-palcové kolesá |
| hmotnosť | 5 kg |
| Ložisko | 100 kg |
| Balenie a dodanie | |
| Podrobnosti o balení | 1 ks/kartón |
| Prístav | NINGBO |
| Schopnosť zásobovania | 30 000 kusov/kusov za mesiac |


Náš vonkajší vozeň s rozmermi 88/56/97 cm a značnou kapacitou 80/46/34 cm poskytuje veľkorysý priestor pre všetky vaše nevyhnutnosti. Od piknikov až po kempingové výlety, tento skladací vozík zaistí, že budete môcť bez námahy prepravovať svoje veci, vďaka čomu sú výlety vonku príjemnejšie a organizovanejšie.


Tento skladací vozík s čistou hmotnosťou 10,5 kg a celkovou hmotnosťou 11 kg predstavuje dokonalú rovnováhu medzi prenosnosťou a odolnosťou. Pozoruhodná maximálna nosnosť 150 kg vás uisťuje, že tento vozeň je nielen praktický, ale aj skonštruovaný tak, aby ľahko zvládol ťažké náklady.


Náš záväzok poskytovať kvalitné produkty za priaznivú cenu je evidentný v našom prístupe k priamemu predaju v továrni, ktorý zabezpečuje, že dostanete odolný a efektívny vonkajší vozík so skladacím vozíkom bez toho, aby ste museli zaplatiť. Vitajte na dopytovaní a objednávaní – nechajte tento skladací vagón stať sa vaším obľúbeným riešením, zjednoduší vaše outdoorové zážitky a pridá k vašim cestám prvok pohodlia.
Populárne Tagy: skladací vozík vonkajší vagón, Čína výrobcovia skladacích vozíkov vonkajších vozňov, dodávatelia, továreň, spacáky, kempingové kachle, stany, turistické chodníky, plutvy, turistické batohy
Dvojica: Záhradný kempingový vozík
Ďalšie: Prenosný kempingový vozík
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







