Skladacia kolobežka na hračky
Predstavenie výrobku
| Ďalšie atribúty | |
| Vek | 3 - 6 roky, 8-12 rokov, 2-12, 3-15 |
| Materiál kolesa | PU |
| Materiál tela | Hliník, Nylon, PP |
| Skladacie | áno |
| Sedadlo v cene | Áno, NIE |
| Číslo kolesa | Tri |
| Výškovo nastaviteľné | áno |
| Maximálna rýchlosť | 3,6 km/h |
| svetlo v cene | NIE, áno |
| Názov značky | DAODEBAO |
| Číslo modelu | BTM-922 |
| Názov produktu | detská kolobežka |
| Rám | Celá hliníková tyč + ABS plast + PU kolesá |
| Veľkosť | 69*56*52 cm |
| Brzda | Nožná brzda |
| Farba | červená, modrá, ružová, graffiti |
| Predná pneumatika | 120 * 35 mm |
| Zadná pneumatika | 80 * 24 mm |
| Typ pneumatiky | PU ľahké kolesá |
| Balenie | 1 kus/farebná krabica, 6 kusov/kartón |
| Veľkosť kartónu | Veľkosť kartónu |
| Balenie a dodanie | |
| Podrobnosti o balení | Kartónové balenie je možné prispôsobiť podľa požiadaviek zákazníka |
| Prístav | Prístav Tianjin, prístav Qingdao |
| Schopnosť zásobovania | 50 000 škatúľ/škatúľ za deň |
DETSKÁ KOLObežka - 2-V-1 DIZAJNU: Naša všestranná kolobežka ponúka možnosť státia aj sedu vďaka integrovanému sklopnému sedadlu. 3-Konštrukcia koliesok zaisťuje vynikajúcu stabilitu a sú vybavené odolnými, super hladkými kĺzavými kolieskami, ktoré sa pri otáčaní rozsvietia!
SKÚTER SADNI ALEBO STOJ: Navrhnuté s technológiou štíhleho riadenia, vaše dieťa sa môže ľahko otáčať naklonením, čo pomáha zlepšiť jeho rovnováhu. Môžu si vybrať, či budú jazdiť v stoji alebo v sede, pričom sedadlo je ľahko odnímateľné pre tých, ktorí radšej jazdia bez neho.
Populárne Tagy: hračky skladací skúter, Čína výrobcovia skladacích skútrov, dodávatelia, továreň, Multifunkčný skúter detí, Deťový skúter, Multifunkčný detský skúter, Scooter New Kids, Skrútenie krútiaceho vyváženia automobilu so štyrmi kolesami, Tri v jednom skútre pre deti
Dvojica: Chhote Bacchon Ki Scooty
Ďalšie: Detská kolobežka
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť








