Elektrická motokára
Predstavenie výrobku
| Kľúčové atribúty | |
| Špecifické atribúty odvetvia | |
| Materiál | Plastové |
| Moc | Batéria |
| Ďalšie atribúty | |
| Vekový rozsah | 2 až 4 roky |
| Miesto pôvodu | Guangdong, Čína |
| Typ | Auto |
| Štýl | Jazdite na hračke |
| rod | Unisex |
| Názov značky | DAODEBAO |
| Číslo modelu | BDQ-9 |
| Meno Produktu | Štvorkolesové pretekárske motokárové detské elektrické autíčka |
| Funkcia | Elektrické diaľkové ovládanie |
| Kolesá | 4 kolesá |
| Popis | Batéria detské auto |
| Batéria | 12v4 |
| Motor | 390(18W)*1 |
| Typ | Preteky na motokárach |
| G.W.&N.W | 7/5,6 kg |
| Veľkosť produktu | Rozmery 72 x 50 x 34 cm |
| Veľkosť kartónu | Rozmery 71 x 50 x 24 cm |
| Balenie a dodanie | |
| Podrobnosti o balení | kartón |
| Prístav | prístav Tianjin |
| Schopnosť zásobovania | 100 000 kusov/kusov za mesiac |

Predstavujeme našu elektrickú motokáru, revolučnú zmes zábavy, vzdelávania a vzrušujúcich jázd pre deti. Táto špičková motokára nie je len vozidlom; je to kompletný zážitok navrhnutý tak, aby zapojil mladé mysle a poskytol nekonečnú radosť.

Jednou z výnimočných vlastností našej elektrickej motokáry je jej funkcia včasného vzdelávania. Vďaka schopnosti prehrávať hudbu, príbehy a hodiny angličtiny premení táto motokára pravidelné jazdy na vzdelávacie dobrodružstvá. Deti sa môžu učiť počas hry, čím vytvárajú dynamické a pohlcujúce prostredie, ktoré stimuluje ich kognitívny rozvoj.


Motokára je vybavená radom multimediálnych funkcií, vrátane displeja batérie, nastaviteľnej hlasitosti, USB zásuvky a MP3 zásuvky. Táto technologická integrácia pridáva vrstvu prispôsobenia a umožňuje rodičom a deťom upraviť atmosféru jazdy pomocou ich obľúbenej hudby, príbehov a jazykových lekcií. Nastaviteľná hlasitosť zaisťuje pohodlný a veku primeraný zvukový zážitok.

Elektrická motokára, navrhnutá pre chlapcov aj dievčatá, sa môže pochváliť atraktívnym exteriérom dostupným v rôznych farbách. Rodovo neutrálny dizajn umožňuje deťom vybrať si farbu, ktorá s nimi rezonuje, čím podporuje pocit vlastníctva a personalizácie. Táto motokára nie je len spôsob dopravy; je to štýlový doplnok, ktorý deti budú hrdo nazývať svojím vlastným.

Náš priamy predaj z výroby zaisťuje priaznivú cenu tejto inovatívnej elektrickej motokáry. Uprednostňujeme poskytovanie kvality, zábavy a vzdelávania v jednom elegantnom balíku. Pútavé funkcie motokáry z nej robia ideálnu voľbu pre rodičov, ktorí chcú svojim deťom poskytnúť holistický zážitok z hry.

Nepremeškajte príležitosť priniesť radosť, vzdelanie a vzrušenie do hrania vášho dieťaťa. Opýtajte sa teraz a dozviete sa viac o našej elektrickej motokáre a o tom, ako sa môže stať vzrušujúcim a vzdelávacím doplnkom každodenných dobrodružstiev vášho dieťaťa. Vitajte vo svete zábavy, učenia a nekonečných úsmevov!
Populárne Tagy: elektrická motokára, Čína výrobcovia elektrických motokár, dodávatelia, továreň, Indoor Hračky pre deti, hniezdne hračky pre batoľatá, drevené hračky pre deti, detské hračky, Hračky na hlavebové hračky pre deti, Vonkajšie hračky pre deti
Dvojica: Detská elektrická motokára
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť








