Balančný bicykel Specialized
Špecializovaný balančný bicykel je navrhnutý pre deti vo veku 2-6 rokov, aby pomáhal rozvíjať rovnováhu a koordináciu. Je vyrobený z horčíkovej zliatiny, je ľahký a má nízku základňu pre ľahký prístup s nastaviteľnými sedadlami a riadidlami. Tento bicykel povzbudzuje deti, aby sa naučili balančné schopnosti predtým, než prejdú na šliapacie bicykle, a ponúka zábavný a pútavý spôsob, ako zvýšiť ich sebavedomie na bicykli.
Predstavenie výrobku
| Vek | 2-3Y, 4-6Y |
| Číslo kolesa | Dvaja |
| Miesto pôvodu | Hebei, Čína |
| štýl | Auto |
| Rozmery | 12 palcov |
| Materiál | Plastové |
| Názov značky | DAODEBAO |
| Pohlavie | Unisex |
| Skladacie | NIE |
| Tlmič nárazov | áno |
| Detská opierka nôh | NIE |
| Rodičovská kontrola | NIE |
| Úložný kôš | NIE |
| Vrstvy vrchlíka | žiadne |
| Bezpečnostný postroj | NIE |
| Etapy | 3 v 1 |
| Certifikovaný kočík | NIE |
| Baldachýn | NIE |
| Číslo modelu | XAM-DXX |
| Názov produktu | Detský balančný bicykel |
| Farba | RUŽOVÁ/MODRÁ/ČERVENÁ |
| Rám | zliatina horčíka |
| Vek | 2-6rokov |
| Kolesá | 2 Kolesá |
| Veľkosť balenia | 90*12,5*46,5cm |
| MOQ | 1 ks |
| N.W | 4 kg |
| G.W | 4,6 kg |
| Balenie | 1ks/kartón |
| Balenie a dodanie | |
| Podrobnosti o balení | 1ks v 1 krabici |
| Port | Tianjin |
| Schopnosť zásobovania | 5000 kartónov/kartónov za mesiac |


ROZTOMNÉ A plyšové plyšové zvieratko – Ku každému balansu patrí aj malé plyšové zvieratko, ktoré sa stane dokonalým kamošom na jazdu. Môžete si vybrať z troch rôznych zvieracích priateľov vrátane jednorožca alebo tyranosaura rexa.


EXTRA HRUBÉ PNEUMATIKY PRE VŠETKY TERÉN – Chceme, aby sa deti cítili silné a stabilné, keď sa pohybujú po tráve a chodníkoch, a preto sme na prednú a zadnú časť každého balančného bicykla pridali na 5-rok pneumatiky odolné proti prepichnutiu starých a 24-mesačných jazdcov.

Populárne Tagy: špecializovaný balančný bicykel, čínski špecializovaní výrobcovia balančných bicyklov, dodávatelia, továreň, Deti vyvážiť bicykel, Žiadne bicykel vyváženia pedálov, Bicykel pre batoľatá 2 -ročný
Dvojica: Balančný bicykel s pedálmi
Ďalšie: 14 palcový balančný bicykel
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť



