Babyone Walker
Predstavenie výrobku
| Je skladací | áno |
| Ďalšie atribúty | |
| Miesto pôvodu | Hebei, Čína |
| Názov značky | DAODEBAO |
| Číslo modelu | BTM-506 |
| Materiál | ABS PP |
| Materiál rámu | Plastové |
| Zaťaženie | 20 kg |
| Veková skupina | 0-6 mesiacov, 0-3 rokov, 6 mesiacov - 3 rokov |
| Typ | Baby Walker |
| Názov produktu | detské chodítko |
| Vhodný vek | 0-3 rokov |
| Logo | Prispôsobené logo |
| Kolesá | 6 PU koliesok |
| Čistá hmotnosť | 2 kg |
| Veľkosť produktu | 67 * 55 * 56 cm |
| Funkcia | Naučte sa chodiť |
| Farby | Prispôsobený dopyt |
| Balenie a dodanie | |
| Podrobnosti o balení | 6ks v jednom kartóne a veľkosť každého kartóna je: 67*55*49cm košík{0}}môže byť potlačený vaším alebo naším logom |
| Port | PRÍSTAV TIANJIN |
| Schopnosť zásobovania | 10 000 škatúľ/škatúľ za mesiac |
DIZAJN JEDNODUCHÉHO SKLADANIA: Chodítko má sklopné podporné rameno pre rýchle skladanie a rozkladanie. Po zložení sa stáva kompaktným, čo uľahčuje prenášanie a skladovanie.
ÚTULNÉ NASTAVITEĽNÉ SEDADLO: Chodítko je navrhnuté pre chlapcov aj dievčatá a má mäkké zvýšené operadlo, ktoré ponúka extra podporu a pohodlie. Okrem toho je podsedák možno prať v práčke pre jednoduchú údržbu.
Populárne Tagy: babyone walker, Čína babyone walker výrobcovia, dodávatelia, továreň, Pešo, Najlepší dojčenský chodec, Doliaca chodec, Kočiatočný chodník, Walker pre 6 mesiacov, Hračka
Dvojica: Babyco Walker
Ďalšie: Chodítko s činnosťou dojčiat
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť








