Obojstranný kočík
Obojstranný kočík je navrhnutý pre všestrannosť a pohodlie a obsahuje obojstrannú tlačnú tyč, ktorá umožňuje konfiguráciu na cestu a smerom k rodičom. Je skladací, má 3-skladací rám a systém skladania jednou rukou, čo uľahčuje prenášanie a skladovanie. Súčasťou kočíka je celopoťahová vetruodolná strieška, nastaviteľná chrbtová opierka, päťbodový bezpečnostný pás a veľký úložný kôš, ktorý poskytuje pohodlné a bezpečné prostredie pre deti vo veku od 6 do 18 mesiacov.
Predstavenie výrobku
| Je skladací | áno |
| Ďalšie atribúty | |
| Miesto pôvodu | Čína |
| Názov značky | DAODEBAO |
| Číslo modelu | TZWB-6519pro |
| Materiál | ľanové tkaniny |
| Materiál rámu | Rám z uhlíkovej ocele |
| Zaťaženie | 20 kg |
| Veková skupina | 0-6 mesiacov, 0-3 rokov |
| Vhodný vek | 6-18 mesiacov |
| funkciu | Predné a zadné tlmenie nárazov |
| Materiál | 300D Oxford a ľanové tkaniny |
| Kolesá | 4 koleso |
| Nosný | 20 kg |
| Balenie | 1ks/ctn |
| Veľkosť kartónu | 505 * 230 * 680 mm, |
| G.W & N.W | 7,1 kg/8,1 kg |
| Schopnosť zásobovania | 1000 kusov/kusov za mesiac |


Len The Smoothest Bump Free Rides... sú dosť dobré pre vaše milé dieťa, a preto je tento kočík pre novorodencov navrhnutý s otočnými kolesami o 360° pre mobilné manévrovanie a sofistikovaným odpružením, ktoré poskytuje výnimočné odpruženie a zvyšuje pohodlie.


Pozrite sa na pamiatky, ale zostaňte v bezpečí pred slnkom... Tento elegantný moderný čierny detský kočík je 2-1 kočík pre batoľatá. Strieška je nastaviteľná a odnímateľná s plným oknom pre ochranu pred UV žiarením a dostatočným vetraním v horúcich a slnečných dňoch. Ideálne pre rodinné výlety!

Populárne Tagy: obojstranný kočík, Čína obojstranný kočík výrobcovia, dodávatelia, továreň, monopol pre deti, Spoons pre deti, rukavice pre deti, detské posteľné listy, detská podstielka, vidličky pre deti
Dvojica: Kočík pre 6 mesiacov starý
Ďalšie: Polohovací kočík
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť





