Luxusné kočíky
Predstavenie výrobku
| Je skladací | Áno |
| Ďalšie atribúty | |
| Miesto pôvodu | Hubei, Čína |
| Názov značky | DAODEBAO |
| Číslo modelu | HLF-999-1 |
| Materiál | Bielizeň |
| Materiál rámu | Hliníková zliatina |
| Zaťaženie | 15 kg |
| Veková skupina | 0-6 mesiacov, 0-3 rokov |
| Funkcia | Ľahko skladací prenosný detský kočík |
| Veľkosť krabice | 61 * 36 * 39 cm |
| Otvorená veľkosť | 66 * 48 * 100 cm |
| N.W | 9 kg |
| G.W | 8 KG |
| Kolesá | Detský kočík 360 Universal Wheel |
| Farba | Prispôsobené |
| Logo | Detský kočík s logom na mieru |
| Balenie a dodanie | |
| Podrobnosti o balení | 1ks/ctn |
| Port | Akýkoľvek prístav v Číne, ŠANGHAJ, ZGUANGZHOU, SHENZHEN, NINGBO |
| Schopnosť zásobovania | 20 000 kusov/kusov za mesiac |


Zväčšené PU kolesá našich luxusných kočíkov sú dôkazom hladkej a bezproblémovej mobility. Ľahko sa kĺzajte rôznymi terénmi, pretože tieto kolesá poskytujú stabilitu a odolnosť pre skutočne pohodlnú jazdu. Hrubé rukoväte na tlačenie zaisťujú bezpečné uchopenie, zatiaľ čo pridanie kožených krytov rukoväte nielen dodáva luxusný nádych, ale zvyšuje aj celkový hmatový zážitok.


Bezpečnosť a pohodlie sú v našej filozofii dizajnu prvoradé. Stabilný dizajn tela zaručuje bezpečné prostredie pre vaše dieťa a ponúka pokoj, keď prechádzate svojimi každodennými dobrodružstvami. Pneumatiky vybavené brzdami pridávajú ďalšiu vrstvu kontroly a zaisťujú, že váš luxusný kočík zostane presne tam, kde chcete, najmä na stúpaniach alebo nerovných povrchoch.

Populárne Tagy: luxusné kočíky, Čína výrobcovia luxusných kočíkov, dodávatelia, továreň, Detské televízne programy, monopol pre deti, detská podstielka, detský riad, plavky pre deti, čiapky pre deti
Dvojica: Kočík pre bábätko
Ďalšie: Detský kočík pre bábiky
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť






