Prenosná detská ohrádka
Predstavenie výrobku
| Kľúčové atribúty | |
| Špecifické atribúty odvetvia | |
| Balenie pošty: | Y |
| Aplikácia: | Domáca kancelária, Obývačka, Spálňa, Bábätká a deti, Hotel, Byt, Kancelárska budova, Nemocnica, Škola, Nákupné centrum, Zariadenia na voľný čas, Supermarket |
| Štýl dizajnu: | francúzsky |
| Materiál: | Plastové |
| Ďalšie atribúty | |
| Miesto pôvodu: | Zhejiang, Čína |
| Typ: | Ohrádka |
| Názov značky: | DAODEBAO |
| Číslo modelu: | ABST-W02(14+2) |
| Certifikát: | SK71 |
| 40'HQ: | 357 |
| N.W/G.W: | 15,9/18 kg |
| Veková skupina: | 6 mesiacov - 3rokov |
| Veľkosť produktu: | 149 * 187 cm |
| Veľkosť kartónu: | Rozmery 79 x 37 x 65 cm |
| Funkcia: | Zábava a ochrana |
| Funkcia: | Bezpečné odnímateľné jednoduché skladanie |
| Port: | Ningbo/Shanghai/Yiwu/Guangzhou/Qingdao/Shenzhen |
| Schopnosť zásobovania: | 100 000 sád/súprav za mesiac |

Predstavujeme našu prenosnú detskú ohrádku – revolučný herný priestor navrhnutý s ohľadom na flexibilitu, bezpečnosť a rozkošnú estetiku. Táto ohrádka nie je len obmedzený priestor; je to plátno pre predstavivosť a skúmanie vášho dieťaťa, ktoré ponúka nekonečné možnosti hry, učenia a spájania rodiny.

Jednou z výnimočných vlastností našej prenosnej detskej ohrádky je jej všestranný dizajn. Panely môžete bez námahy kombinovať do štvorcových, obdĺžnikových alebo šesťuholníkových tvarov, čo vám umožní vytvoriť rôzne veľkosti hracích priestorov prispôsobených potrebám vášho dieťaťa a dostupnej veľkosti miestnosti. Táto prispôsobivosť zaisťuje, že vaše dieťa má dostatok priestoru na pohyb, podporuje jeho motorické zručnosti, priestorové povedomie a sociálne interakcie.

Bezpečnosť je našou najvyššou prioritou a naša ohrádka je vybavená pevným dnom s prísavkami. Tieto prísavky poskytujú výnimočnú priľnavosť a držia ohrádku bezpečne na mieste na rôznych povrchoch. To zaisťuje, že sa vaše dieťa môže hrať a objavovať bez rizika, že sa ohrádka posunie alebo prevráti. Detská brána v priestore na hranie funguje ako jemné obmedzenie, ktoré umožňuje vášmu drobčekovi voľne sa plaziť a skúmať a zároveň zaisťuje jeho bezpečnosť.

Pohodlie je základom nášho dizajnu. Ohrádka sa dá ľahko zložiť, keď sa nepoužíva, čím sa zmení na kompaktnú veľkosť, ktorá zaberá minimum miesta. Táto funkcia, ktorá šetrí priestor, vám umožňuje pohodlne uložiť ohrádku, čím zaistíte, že váš obývací priestor zostane bez neporiadku a usporiadaný.
Populárne Tagy: prenosná detská ohrádka, výrobcovia prenosných detských ohrádok v Číne, dodávatelia, továreň, sedlo na bicykli, Dámry pre deti, kryt sedadla pre detské bicykle, elektrický skúter lítium-iónovej batérie, Cyklistické rukavice pre detské bicykle, Reflexná vesta pre dvojkolesové deti detí
Dvojica: Veľká detská ohrádka
Ďalšie: Ohrádka pre chlapčeka
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť





