Elektrické kolobežky pre 6-ročné deti
Predstavenie výrobku
| Položka č: | SMT-S4 |
| Motor: | 110w |
| Typ batérie: | lítiová batéria |
| Batéria: | 24V 2,5Ah |
| Nabíjacie napätie: | 24V1A |
| Doba nabíjania: | 2-3H |
| Najvyššia rýchlosť: | 14 km/h |
| Maximálna vzdialenosť: | 5-8Km |
| Maximálna schopnosť stúpania: | 10 stupňov |
| Maximálne zaťaženie: | 60 kg |
| Veľkosť pneumatiky: | 6,5 palca |
| Brzda: | E brzda |
| Atmosférická lampa: | svetlo na hlavu + svetlo na nohy |
| Bluetooth: | s |
| N.W./G.W.: | 7.{1}KG/8.0KG |
| Veľkosť rozloženia: | 80 * 34 * 89 cm |
| Veľkosť farebného boxu: | 83 * 14 * 37 cm |
| rozmer kartónu: | 84,5 * 15,5 * 38,5 cm |
| Port: | Prístav ŠANGHAJ/NINGBO |
Predstavujeme naše elektrické kolobežky pre 6-ročníkov: kde sa bezpečnosť spája so vzrušením a dobrodružstvo na vás čaká pri každej zákrute! Tieto kolobežky sú poháňané robustným 110W motorom a poháňané vysokokapacitnou 24V 2,5Ah lítiovou batériou a menia čas na hranie. Nielenže sú šetrné k životnému prostrediu, ale môžu sa pochváliť aj výnimočnou účinnosťou, vďaka ktorej bude každá jazda nielen vzrušujúca, ale aj ekologická.

Tieto kolobežky sú navrhnuté s maximálnym ohľadom na bezpečnosť a zábavu a sú vybavené žiarivými LED svetlami. Tieto svetlá nielen dodávajú štýlový nádych; zlepšujú viditeľnosť, vďaka čomu sú nočné jazdy rovnako bezpečné a príjemné ako tie počas dňa. Predstavte si svoje dieťa, jeho kolobežku ozdobenú týmito svietiacimi svetlami, ako sa s istotou a štýlom plaví pod hviezdami.
To, čo skutočne odlišuje naše elektrické kolobežky, je ich užívateľsky prívetivý dizajn. Vďaka elegantnému LCD displeju môžu mladí jazdci bez námahy sledovať svoju rýchlosť a výdrž batérie, čo im poskytuje bezproblémový a intuitívny zážitok z jazdy. Bezpečnosť nie je len vlastnosť; je to naša najvyššia priorita. Tieto kolobežky sú precízne vyrobené z odolných materiálov a pokročilých technológií, ktoré zaisťujú deťom stabilnú a bezpečnú jazdu. Rodičia môžu byť pokojní s vedomím, že ich malí dobrodruhovia spoznávajú svet na bezpečnom a spoľahlivom vozidle.

Ale tieto skútre nie sú len vozidlá; sú bránami do nekonečných dobrodružstiev. S výkonným motorom, ktorý ich poháňa vpred, a batériou s dlhou výdržou, ktorá udrží zábavu pri živote, sa deti môžu pustiť do hodín objavovania. Či už križujú susedné chodníky, ich smiech harmonizuje s hukotom skútra, alebo sa púšťajú do vonkajších eskapád, tieto elektrické skútre vždy sľubujú vzrušujúcu jazdu.

Okrem toho, že tieto kolobežky predstavujú spôsob dopravy, stelesňujú aj ducha dobrodružstva. Sú pozvánkami na objavovanie, predstavovanie a hranie. Každé otočenie plynom je cesta, ktorá čaká na rozvinutie, každé otočenie volantu novým prieskumom. Je to viac ako skúter; je to vstupenka do sveta, kde je každá jazda dobrodružstvom, ktoré čaká na to, čo sa stane. Takže začnite objavovanie – pretože s našimi elektrickými kolobežkami pre 6-ročných je vzrušenie z jazdy len začiatkom dobrodružstva.
Populárne Tagy: elektrické skútre pre 6-ročné deti, Čína elektrické skútre pre 6-ročné deti, výrobcovia, dodávatelia, továreň, Elektrické skútre deti skladacie, propagácia elektrických skútrov, Elektrické skútre vhodné pre 6 -ročné deti, elektrický skúter lítium-iónovej batérie, Skútre pre dospievajúcich jazdcov, použitý elektrický skúter
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť








