Mládežnícky horský bicykel
Mládežnícky horský bicykel je navrhnutý pre dobrodružstvo, obsahuje zosilnený rám, široké a priľnavé pneumatiky pre vynikajúcu trakciu v rôznych terénoch a systém odpruženia prednej vidlice pre hladkú jazdu. Poskytuje precvičenie celého tela, ktoré zvyšuje fyzickú aj psychickú pohodu. Tento bicykel ponúka všestrannosť pre terénne objavovanie a dochádzanie do mesta, so záväzkom ku kvalite a popredajným servisom, zaisťuje priaznivú cenu a priamy prístup k výkonu.
Predstavenie výrobku
| Materiál vidlice | Oceľ |
| Ozubené kolesá | Jedna rýchlosť |
| Veľkosť kolies | 18" 20" 22" |
| Materiál rámu | Oceľ |
| Brzdový systém | Kotúčová brzda |
| Ďalšie atribúty | |
| Materiál ráfika | Zliatina hliníka |
| Tréningové kolesá | NIE |
| Typ rámu | Pevný rám (nie zadný tlmič) |
| Miesto pôvodu | Hebei, Čína |
| Názov značky | DAODEBAO |
| Číslo modelu | XAM-MBTLT |
| Odpruženie vidlice | NIE |
| Hrubá hmotnosť | 13,8 kg |
| Čistá hmotnosť | 12,3 kg |
| Typ pedálu | Obyčajný pedál |
| Dĺžka (m) | 1.2 |
| Kapacita zaťaženia | 120 kg |
| Názov produktu | Detský horský bicykel/Detské MTB bicykle |
| Farba | Biela, ružová, červená, zelená, modrá, fialová, oranžová a tak ďalej |
| štýl | Populárne |
| Vek | 3-13 roky deti |
| Veľkosť | 18" 20" 22" detský horský bicykel /detský MTB bicykel |
| Pneumatika | Vzduchová pneumatika,gumová duša,2.35,A/V |
| Sedlo | Pohodlné |
| Rám | Oceľový materiál |
| cena | priama továrenská cena |
| kartón | exportný štandard 5vrstvový |
| Balenie a dodanie | |
| Podrobnosti o balení | detský horský bicykel Balenie : 1ks/CTN (85% SKD / 45%SKD / CKD / alebo podľa požiadavky zákazníka). Lacný OEM Detský MTB horský bicykel Biciletas pre deti/Bicicleta de montaa MTB/Children MTB 20 Pollici 21 Velocit |
| Schopnosť zásobovania | 10 000 kusov/kusov za mesiac |


[Safe Dual Brakes & Enclosed Chain]: Okrem ručnej brzdy je tento detský bicykel navrhnutý s dráhou brzdy, ktorá je vhodná pre malé deti, ktoré nemajú dostatok sily na ovládanie brzdy rukou. Medzitým môže priložený chránič reťaze chrániť deti pred zranením a poskytnúť bezpečnejšie prostredie pri šliapaní.


[ Bezproblémová montáž ]: Náš bicykel pre deti, ktorý je z 95 % predmontovaný, vám poskladá len niekoľko krokov. A čo viac, obsahuje podrobný návod pre efektívnejšiu montáž. Po nastavení sedadla a riadidiel do pohodlnej výšky sú deti pripravené jazdiť a užívať si outdoorové aktivity.


[Odporúčaná veľkosť]: 14" bicykel je vhodný pre chlapcov a dievčatá vo veku 3 až 5 rokov; 16" pre 4 až 7 rokov; 18" pre deti vo veku 4 až 8 rokov. Poznámka: Zmerajte VNÚTORNÝ šev dieťaťa a porovnajte ho s VÝŠKOU SEDLA, aby ste zistili, či sa jazdec môže dotknúť zeme.
Populárne Tagy: mládežnícke horské bicykle, výrobcovia mládežníckych horských bicyklov v Číne, dodávatelia, továreň, Dospelé cestné bicykle, Bicykle pre dospelých, Horské bicykle špecifické pre dospelých, Sklopitý horský bicykel, Men s horskými bicyklami, Ulica pripravená na cestné cykly
Ďalšie: Najlepšie Mtb bicykle
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť



