Skladací elektrobicykel pre dospelých
Predstavenie výrobku
| Ozubené kolesá | 27 Rýchlosť |
| Materiál rámu | Hliníková zliatina |
| Veľkosť kolies | 20" |
| Napätie | 36V |
| Názov značky | DAODEBAO |
| Číslo modelu | DGCS-K5 |
| Kapacita batérie | 10,5 AH |
| Maximálna rýchlosť | >50 km/h |
| Krútiaci moment | 30-50 Nm |
| Doba nabíjania | >3 hodiny |
| Doba nabíjania | 6 hodín |
| Farba | čierna |
| Rýchlosť | 32 km/h |
| Výkon motora | 36V 250W |
| Maximálne zaťaženie | 150 kg |
| Meno Produktu | Elektrický bicykel |
| Typ | Cestný E-bicykel |
| Balenie a dodanie | |
| Podrobnosti o balení | kartón |
| Port | Guangzhou |
| Schopnosť zásobovania | 100 000 kusov/kusov za mesiac |

Predstavujeme náš skladací elektrický bicykel pre dospelých – vrchol inovácie, výkonu a štýlu vo svete elektrického dochádzania. So zameraním na prispôsobenie, odolnosť a špičkové funkcie je tento skladací bicykel navrhnutý tak, aby pozdvihol váš zážitok z mestskej mobility na novú úroveň.

Skladací elektrický bicykel pre dospelých sa môže pochváliť vysoko výkonným pohonom vrátane kľuky z hliníkovej zliatiny, radením Shimano TX50, zadnou prehadzovačkou Shimano ZT50 a voľnobežkou Shimano 7-. Táto kombinácia zaisťuje plynulé radenie prevodových stupňov a bezproblémový zážitok z jazdy, či už idete cez mesto alebo zdolávate rôzne terény.
|
Ostatné: Peilin kvetinový bubon centrálny hriadeľ, rýchlostná prevodovka Shimano 7-, predná vidlica z horčíkovej zliatiny, prístroj s displejom z tekutých kryštálov, ovládač snímania výkonu, motor vlajkového letectva, predné a zadné vysokovýkonné mechanické kotúčové brzdy, rýchlonabíjačka podľa európskeho štandardu DC2A . |
|||
Populárne Tagy: skladací elektrický bicykel pre dospelých, Čína skladací elektrický bicykel pre dospelých výrobcovia, dodávatelia, továreň, Elektrické bicykle All-Terrain, Skladacie elektrické bicykle s krokom cez dizajn, Elektrické bicykle s skladateľnými vzormi, Skladacie bicykle s tukovými pneumatikami, Prenosný elektrický bicykel pre tukové pneumatiky, Trail Fat Tire E Mountain Bike
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť








