Detské horské bicykle
Detské horské bicykle majú rámy a vidlice z hliníkovej zliatiny, 21-rýchlostné prevody a kotúčové brzdy. Navrhnuté pre mladých dobrodruhov, nosia až 150 kg, s rozmermi 18", 20", 22" a pneumatikami 26*2.125 pre rôzne terény. Tieto bicykle ponúkajú úplne nárazuvzdorný rám a pohodlné sedlo, spájajú výkon s odolnosťou priamo z výrobcu na zabezpečenie kvality.
Predstavenie výrobku
| Materiál rámu | Zliatina hliníka |
| Materiál vidlice | Zliatina hliníka |
| Odpruženie vidlice | áno |
| Brzdový systém | Kotúčová brzda |
| Veľkosť kolies | 18"20"22" |
| Ozubené kolesá | 21 Rýchlosť |
| Ďalšie atribúty | |
| Materiál ráfika | Zliatina hliníka |
| Šírka pneumatiky | 26*2.125 |
| Miesto pôvodu | Hebei, Čína |
| Číslo modelu | XAM-MBTLS |
| Názov značky | DAODEBAO |
| Typ rámu | Kompletný rám odolný voči nárazom |
| Typ pedálu | Korálkový pedál |
| Kapacita zaťaženia | 150 kg |
| Dĺžka (m) | 1.8 |
| Čistá hmotnosť | 15 |
| Hrubá hmotnosť | 18"20"22" |
| Názov produktu | horský bicykel |
| Rám | Zliatina hliníka 6061 |
| Brzda | Kotúčová brzda |
| Pneumatika | 26*79,5 KENDA |
| Prehadzovačka | SHIMANO 21 rýchlostí |
| Logo | Prispôsobené logo prijať |
| Farba | Čierna |
| Vidlička | Odpružená vidlica |
| Sedlo | Pohodlné sedlo |
| Rýchlosť | 21/24/27/30-rýchlosť |
| Balenie a dodanie | |
| Podrobnosti o balení | 85% exportný štandardný balík SKD OEM lacný bicykel čínsky horský bicykel 21-rýchlostný celoodpružený horský bicykel 26 27.5 29" inch mtb bicicletas pre dospelých |
| Port | Prístav Tianjin |
| Schopnosť zásobovania | 10 000 kusov/kusov za mesiac |


【Bezpečný dizajn】 Náš detský bicykel je vybavený ručnými brzdami a prednou a vodiacou brzdou. Brzdové páčky špecifické pre deti s krátkou vzdialenosťou, ľahko zastavte bicykel. Vašim deťom poskytujú väčšiu kontrolu nad bicyklom. A tieto detské bicykle sú vybavené zadnou brzdou pre rýchle a bezpečné zastavenie bicykla. Dizajn zadnej brzdy detského bicykla umožňuje nielen rýchlu odozvu, ale tiež efektívne skracuje brzdnú dráhu a poskytuje deťom stabilnejší a bezpečnejší zážitok z jazdy.


【Odolný materiál】 Tento detský bicykel je odolný a pevný na dlhodobé používanie. Pohodlné mäkké sedadlo a rukoväte ponúkajú deťom príjemný zážitok z jazdy. A rozšírené gumové pneumatiky sú vhodné pre rôzne terény.

Populárne Tagy: detské horské bicykle, výrobcovia detských horských bicyklov v Číne, dodávatelia, továreň, Mudguard pre detské bicykle, detský bicykel, Cyklistické nohavice pre detské bicykle, pláštenky pre detské bicykle, rukoväť riadidiel pre detské bicykle, Strážca reťazca pre dvojkolesové deti
Dvojica: Študentský detský bicykel
Ďalšie: Detský bicykel Specialized
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť




